Хотел Санрајс 4*

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1€ = 62 ден.

 

ЦЕНОВНИК

ЗИМА

2018 / 2019

Двокреветнo студио

 (2+1)

Едноспален апартман

(2+2)

Двоспален апартман

(4+2)

УСЛУГА

Полупансион

Полупансион

Полупансион

01.12-21.12

28€

30€

30€

22.12-28.12

30€

32€

32€

29.12-01.01

55€

60€

55€

02.01-09.01

33€

35€

35€

10.01-25.01

30€

32€

32€

26.01-11.02

33€

35€

35€

12.02-04.03

30€

32€

32€

05.03-31.03

28€

30€

30€

 

ЗА ХОТЕЛОТ:

Локација : 300 м од жичарницата

Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга.

Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.

СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.          

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

-          појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,паркинг, интернет. 

 

ДОПЛАТИ:

-          Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

-          Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

-          Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

-          Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст

-          За сместување во еднокреветна соба се плаќа 70% од сумата за 2 лица

-          За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

-          Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 75€, деца од 2-11.99 год. - 35€

-          Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

-          Превоз цена: 30€ - за возрасни / 20€ - за деца од 2 до 10 години (поаѓање секој четврток и недела)

 

БОНУСИ :

-          7=6 за период на престој 02.01-09.01.2019 и 26.01-11.02.2019

-          7=6/6=5 за период на престој 22.12-28.12.2018 / 10.01-25.01.2019 / 12.02-04.03.2019

-          7=5/6=5/5=4/4=3 за период на престој 01.12-21.12.2018 и 05.03-31.03.2019